آها، یکی از بزرگترین ترندهای مد سال 2023 البته نباید از لیست ما گم شود! چاپ های حیوانات در همه جا، به معنای واقعی کلمه و مجازی، وجود دارد، و این روندها در دهه های آینده واقعاً به صحنه خیابان ها خواهند آمد.

می‌توانید چاپ‌ها را با کت طرح پلنگی زیبا، کت گورخری، ترکیب کنید و آن را با یک چاپ گلدار روشن یا یک رنگ روشن ترکیب کنید.

همچنین می توانید پالتو زنانه اسپرت با طرح حیوانی را با یک کیف زیبا، رژ لب قرمز و لباس تک رنگ ترکیب کنید.

همچنین می توانید به راحتی کت زمستانی سایز بزرگ را برای یک فصل دیگر بپوشید! زمستان امسال ما برای راحتی همه چیز را می رویم و مطمئناً این مانتوهای زیبا را نباید از دست داد!

آیا واقعاً یک کت سایز بزرگ را دوست دارید اما همچنان می خواهید روی کمر خود تأکید کنید؟ پس حتما یک کمربند زیبا و چشم نواز روی کت خود ببندید!

پالتو

یکی دیگر از مانتوهای همیشه سبز و تکی که قطعا ارزش سرمایه گذاری را دارد: یک کت زمستانی پشمی! به خصوص یک کت زمستانی پشمی در یک برش ماندگار که می توانید سال ها بپوشید.

آیا به دنبال کت پشمی هستید که بتوانید فصل زمستان بعد از فصل زمستان آن را بپوشید؟ سپس یک کت زمستانی پشمی با برش مستقیم، جیب های کناری و یک ردیف دکمه انتخاب کنید.

فوق العاده گرم است و همچنین از شما در برابر باران و باد محافظت می کند.

پیدا کردن مانتو زمستانی مورد نظرتان، آن هم با قیمت مناسب، کار آسانی نیست.

البته، شما با فیلترها به یک پایان می رسید، حتی اگر آنها در هر فروشگاه متفاوت باشند و این نیز چالش هایی را به همراه دارد.

آیا کت را در این نمای کلی با ترندهای قبل از سال 2023 پیدا نکردید؟ سایت مقایسه قیمت مانتوهای زمستانی را می توانید در اینجا پیدا کنید.

هوم، چه کت فوق العاده گرمی! من شخصاً آن را با قاطرها ترکیب نمی‌کنم (همچنین سایر ترندهای کفش 2023 و کفش‌های کتانی 2023 را بررسی کنید)، اما یک چکمه یا کفش ورزشی گرم‌تر را انتخاب کنید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *