مغز بادام برای لاغری راز لاغری مهران غفوریان است

برخی از غذاها سالم تر از بقیه هستند مغز بادام برای لاغری مخصوصاً برای سلامتی بسیار عالی است زیرا از بروز برخی بیماری ها یا سرطان ها جلوگیری می کند. توضیحات
خوردن مغز بادام برای لاغری در زمانی که احساس می کنید یک ایده عالی است. آنها به شما احساس سیری می دهند و شما را سالم نگه می دارند. فواید بادام در واقع بسیار زیاد است. ما پنج را انتخاب کرده ایم.

بادام همچنین سرشار از منیزیم است: خوردن حدود 30 بادام معادل پوشش یک چهارم نیازهای توصیه شده برای حفظ سلامتی است. اگر از استرس رنج می برید، بادام به شما آرامش واقعی عضلانی می دهد .

منیزیم موجود در بادام همچنین به شما این امکان را می دهد تا اسپاسم های مسبب درد را به خصوص در دوران قبل از قاعدگی محدود کنید.

مصرف بادام همچنین برای مراقبت از کبد بسیار مفید خواهد بود زیرا منیزیم به طور موثر با چربی اضافی که می تواند کبد را مسدود کند مبارزه می کند .

مغز

همچنین برای کل سیستم عصبی مرکزی شما مفید خواهد بود و در صورت افسردگی می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد، زیرا منیزیم را می توان یک آرام بخش طبیعی در نظر گرفت.

مغز بادام همچنین سرشار از آنتی اکسیدان است که عمدتاً در پوست نازکی که آنها را می پوشاند یافت می شود. ما می دانیم که آنتی اکسیدان ها می توانند به طور موثر با پیری سلولی و ظهور برخی سرطان ها مبارزه کنند .

خوردن یک رژیم غذایی غنی از آنتی اکسیدان ها همچنین به مبارزه با شروع برخی بیماری های دژنراتیو مانند بیماری پارکینسون کمک می کند.

بادام هرگز نمی تواند این بیماری ها را درمان کند، اما مصرف منظم آن خطر را کاهش می دهد. بادام سرشار از فیبر، همچنین برای محدود کردن خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ توصیه می شود .

مغز بادام برای لاغری برای مغز نیز عالی است. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که مصرف منظم بادام به حفظ عملکردهای شناختی سالم کمک می کند. سرشار از مواد معدنی و عناصر کمیاب مانند روی، بادام به حفظ سلامت نورون های شما کمک می کند.

ویتامین E که به مقدار زیاد در این میوه های خشک وجود دارد، از زوال شناختی به خصوص در افراد مسن نیز جلوگیری می کند .

به همین دلیل است که پزشکان مصرف بادام را به کودکان توصیه می کنند زیرا برای رشد و سلامت مغز آنها بسیار عالی است. این فضیلت ها عمدتاً به دلیل وجود ریبوفلاوین و ال کارنیتین است که به طور موثر از بیماری آلزایمر جلوگیری می کند.